Відгуки про компанію Dyhioptom
- Яна С.
- Наталия П.
- Светлана Г.
- Светлана Г.
Висока якість товару.Обслуговування на вищому рівні.Дівчата молодці,велике дякую.Терплячі,порекомендують.Премію їм точно треба.Побільше б косметики,шкода тушей немає(((Надіюся з'являться.Великих Вам успіхів в Вашому бізнесі.Дякуємо!!!!!!
Ганна Ю.- Светлана Г.
Велике дякую, все як завжди суперррррр....
Галина Г.- НадеждаУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Марія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарні та якісні аромати, замовляю не в перший раз, завжди задоволена 😻
Анжела Б.

