Відгуки про компанію Dyhioptom
- Галина Б.
- Алексей С.
- Олена К.
Дуже дякую, парфуми супер!
Виктория Е.- Ирина Д.
Замовляю тут дуже давно, ще відтоді коли вони були в Харкові.Завжди дуже задоволена покупками.Дякую
Оксана М.- галина г.
- Ольга М.
- Покупець
Дуже дякую, парфуми супер!
Замовляю тут дуже давно, ще відтоді коли вони були в Харкові.Завжди дуже задоволена покупками.Дякую
Франциско (аля Фані)-Парфуми були з браком,кришка тріснута ковпачок випав.
жах.
хоча коробочка ціла,таке враження що від терміну розкришився пластик кришки.
всі інші духи норм.