Дякую за якісну роботу! Дуже ввічливий менеджер! Рекомендую всім!Завжди швидко зв'язуються,відповідають,консультують, допомогають і оперативно відправляють товар. Я дуже вдячна якісним облуговуванням і якісним товаром,завдяки вам маємо багато задоволених клієнтів.Щиро дякую за вашу роботу!
Комментарий продавца
Дуже вдячні, Світлана за ваш неймовірний відгук! ви наш найкращий клієнт, завжди вам раді 🤗🤗🤗
Дякую за якісну роботу! Дуже ввічливий менеджер! Рекомендую всім!Завжди швидко зв'язуються,відповідають,консультують,
допомогають і оперативно відправляють товар.
Я дуже вдячна якісним облуговуванням і якісним товаром,завдяки вам маємо багато задоволених клієнтів.Щиро дякую за вашу роботу!
Дуже вдячні, Світлана за ваш неймовірний відгук! ви наш найкращий клієнт, завжди вам раді 🤗🤗🤗