Отзывы о компании Dyhioptom
- Базарова Т.
- Марина С.
Всім задоволена
Гришанович В.В кошик добавляється товар якого немає в наявності. В результаті не можливо оформити все замовлення. По телефону не можуть ввічливо пояснити і хамлять.
Якщо товару немає в наявності, чому є можливість добавляти його в кошик покупок?- Комментарий продавца
Вибачте, але яке відношення до технічних питань має магазин?? якщо ви додали в кошик товар три дні тому, а лише через три дні оформили замовлення, то звісно якщо товар вже закінчився ви його не можете купити і відповідно замовлення не оформлюється! Коли ви телефонували і не могли сформулювати чітке питання на яке відповідно менеджер не може відповісти, то це не є "хамство"!
Марина Б.- Комментарий продавца
- Галина Б.
- Алексей С.
- Ольга М.
- Світлана В.
Я задоволена
Елена М.- Светлана С.

